Koncert 12 czerwca Sonia Lachowolska i Przestrzeń Głosu

27 maja, 2018

koncert 12 czerwca 2018 19:00

SONIA LACHOWOLSKA I PRZESTRZEŃ GŁOSU

Zapraszamy na wyjątkowy koncert! Wystąpią nie tylko uczniowie i pedagodzy studia wokalnego Przestrzeń Głosu, ale również gość specjalny – Sonia Lachowolska.

Dla nauczycieli Przestrzeni Głosu, Sonia Lachowolska jest mistrzem od rozwoju w tej trudnej dziedzinie jaką jest pedagogika wokalna, Sonia bowiem jest jednym z czołowych pedagogów wokalnych w Polsce i za granicą. Jest również prezesem „Natural Voice Perfection – Stowarzyszenie Pedagogów Wokalnych”, propagatorką Lax Vox Therpy Technique,konsultantką Opery Krakowskiej.

Jednak na koncercie Sonia Lachowolska wystąpi nie jako pedagog, a jako artystka o bardzo szerokich horyzontach. Jest muzykiem, wokalistką, choreografem i lingwistą. W swej twórczości wokalnej wydobywa sens każdego słowa, stanu umysłu i ducha. Znane teksty i melodie Sonia odkrywa na nowo, nadaje im indywidualizm, poetyckość, świeżość, stają się one osobiste i jednocześnie uniwersalne – docierają do słuchacza, przemawiają, dźwięczą.

Na koncercie usłyszymy również pedagogów Przestrzeni Głosu – Karolinę Supron, Magdalenę Szymańską, Michała Sobierajskiego, Jacka Szwaja.

Nie zabraknie też występu zespołu wokalnego prowadzonego przez Michała Sobierajskiego.

Wśród solowych występów uczniów usłyszymy m.in. Oliewię Richter, Helenkę Dys, Kajetana Szymańskiego, Joannę Przybyłę, Dorotę Zujewicz, Matyldę Szymańską, Gabrielę Hop, Karolinę Świetlicką, Anielę Dmochowską, Magdalenę Hinz.

Przy fortepianie wszystkim wokalistom towarzyszyć będzie Jacek Szwaj.

Bilety w cenie 15 zł do nabycia w studio wokalnym Przestrzeń Głosu oraz 30 min przed koncertem.